خبرهای سایت

تمديد مهلت ثبت نام مربيان و روساي مراکز فني و حرفه اي در آزمون مقدماتي جشنواره

 
 
عکس پشتيبان فني 2
تمديد مهلت ثبت نام مربيان و روساي مراکز فني و حرفه اي در آزمون مقدماتي جشنواره
از پشتيبان فني 2 در یکشنبه، 20 خرداد 1397، 7:22 عصر
 

به اطلاع کليه همکاران محترم مي رساند مهلت ثبت نام در آزمون مقدماتي جشنواره انتخاب مربيان و روساي نمونه مراکز بخش دولتي تا پايان روز 21 خرداد تمديد گرديد. افرادي که تاکنون در اين سامانه ثبت نام نکرده اند  لازم است ابتدا با کليک بر لينک ايجاد حساب کاربري جديد و تکميل فرم مربوطه عضو اين سامانه شوند و سپس با کليک بر روي لينک آزمون مقدماتي جشنواره انتخاب مربيان و روساي نمونه مراکز بخش دولتي نسبت به ثبت نام در آزمون مربوطه اقدام نمايند. 

در صورت بروز مشکل در روند ثبت نام مي توانيد با شماره 66918128-021 تماس بگيريد و يا با ارسال پيغام براي پشتيبان فني و پشتيبان فني 2 از راهنمايي لازم برخوردار شويد. براي ارسال پيغام پس از ورود به سامانه با نام کاربري و رمز عبور از منوي راهبري گزينه مشخصات فردي من و سپس گزينه پيغام را کليک کرده و در کادر جستجو پشتيبان فني و يا پشتيبان فني 2 را انتخاب کرده و براي آنها پيام ارسال کنيد.

نکته مهم: 

همچنين به اطلاع همکاران محترم مي رساند تاريخ آزمون به تاريخ هاي 22 و 23 خرداد تغيير يافته است. لازم به ذکر است پس از اتمام مهلت ثبت نام کليه افراد جهت سهولت شرکت در آزمون گروه بندي مي شوند و لازم است در ساعات مربوط به گروه خود در آزمون شرکت کنند. خبر مربوط به گروه بندي افراد در پايان وقت اداري 21 خرداد به اطلاع خواهد رسيد.